Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Nieuws

(C)Urban Festival 3, 4 en 5 mei 201903/05/2019

Een weekend vol hot urban stuff op de site van Duinenwater.
(C)Urban Festival is een festival waar het ‘doen’ centraal staat!

3D printen, Free Running, Graffitimotion, Yoga Class, Smootie Bowls maken,  dat kan je allemaal komen doen tijdens het weekend van 3, 4 en 5 mei in en rond de Jeugdclub.

Lees meer

Zaalkalender

Jeugdclub 't Verzet
Andere

Nieuws

Jeugdclub ’t Verzet viert feest dit weekend met Spoor 5 en Dag van de Jeugdhuizen.
11 november 2016

Op zaterdag 12 november vieren de Vlaamse jeugdhuizen feest. Op deze Dag van de Jeugdhuizen laten jeugdhuizen zien dat ze unieke en onmisbare plekken zijn voor jongeren in hun gemeente of stad. Ook wij tonen ons van onze beste kant.

‘Jeugdclub ’t Verzet is een vaste waarde geworden in Knokke-Heist. We zijn een vrijhaven voor jongeren. Steeds meer jongeren van binnen en buiten de Jeugdclub komen ons opzoeken om feestjes te organiseren, optredens te plannen, een game-toernooi op touw te zetten, enz.’, aldus Thierry Coryn, bestuurder van de Jeugdclub.

Coördinatrice Magaly Dezutter: ‘Iedereen is welkom bij ons. We richten ons in de eerste plaats op jongeren vanaf 15 jaar, maar we zullen nooit iemand buitenkijken. We willen dat iedereen zich hier thuis voelt. De jeugdclub wordt gedragen door vrijwilligers en ondersteund door beroepskrachten, niet omgekeerd. We zijn trots op onze ondertussen al meer dan 40 vrijwilligers: actieve leden die helpen organiseren, tapper zijn achter de bar, klusjes uitvoeren, de website bouwen, enz.’

’t Verzet trakteert met gratis pizza en een pint of frisdrankje. Het bestuur nodigt 50 leden en bezoekers uit op zaterdag 12 november voor onze Openba(a)rdag met gratis pizza en een pint of een frisdrankje. De eerste 50 die reageren in het Facebookevenement ‘Openba(a)rdag: free pizza’ zijn bij de gelukkigen.

Maar het feest start al op vrijdag 11 november met de kick of van de nieuwe concertreeks van Spoor 5, een coproductie met het Cultuurcentrum waar de trending bands van Vlaanderen en de regio aan bod komen. In een uniek vintage decor kan men elke tweede vrijdag van de maand t.e.m. maart genieten van een streekbiertje, fingerfoods van de foodtruck, feel good music van DJ MG-Yorck en heel veel sfeer.  Vrijdag is het de beurt aan The Herfsts uit Leuven. Een energieke heavy indie popband. Ze komen hun eerste album Gran Cavallo presenteren. Het West-Vlaamse Dirk. trapt de avond af. Ze zijn gevat en vernieuwend! Melodieus en mysterieus. Ze waren o.a. finalist in Humo’s Rock Rally en stonden op Leffinge Leuren. Nu bij ons op Spoor 5.

Terug
ZAAL 'T VERZET in 360°
Volledige grootte
Word lid
Word lid
VVM April
VVM April
© Jeugdclub 't Verzet 2019 | Sitemap