Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Nieuws

donderdag 27 december: bestuursverkiezingen Jeugdclub ' t Verzet03/12/2018

Op donderdag 27 december 2018 is er de jaarlijkse Algemene Vergadering van december van Jeugdclub ’t Verzet ofwel vzw Jeugdclubs Knokke-Heist. Bijzonder is dat er dit maal ook een nieuwe Raad van Bestuur wordt verkozen voor vier jaar. Uit de nieuwe Raad van Bestuur wordt er een voorzitter, secretaris en penningmeester gekozen.

Lees meer

Zaalkalender

Jeugdclub 't Verzet
Andere

Nieuws

Big Up!: Reggae, dancehall & dub in Jeugdclub ‘t Verzet
8 juli 2017

Deze zomer zorgt Big Up! met twee edities (29/07 & 19/08) voor tropische temperaturen in Jeugdclub ’t Verzet. Big Up! is een gratis reggae-dancehall-dub evenement vol positieve vibes en tropische beats. Verder kan je er genieten van een Cannabiertje (het eerste Vlaamse kemp-bier) of een Sex-on-the-Reggae cocktail.

Zaterdag 29/07: Fluo Dancehall Party

Jeugdclub ’t Verzet voorziet speciaal voor deze eerste editie blacklight guns en fluo verf. Wie in het wit of in fluo kleren komt, zal dus extra opvallen!

BOMB-A-SOUND CREW aka Selectors Stubborn, Jazz en Mr. Deeds uit Gent staan ondertussen voor de derde jaar op rij op de affiche van Reggae Geel.  Zij brengen uplifting reggae, rub-a-dub en oldschool dancehall.

GIO kan niet ontbreken op Big Up! Een dancehall feestje in Knokke-Heist zonder deze lokale held is not done! Laat je omverblazen door de beste reggae-dancehall nummers van nu en lang geleden.

RAGGAMUFFIN WHITEMAN stond op Dour Festival, was lang resident in Club Decadance Gent en is dit jaar ook te horen op het nieuwe festival Bomboclat in Zeebrugge. Deze ervaren urban dancehall duizendpoot vind je zowel op grote festivals als op kleinere underground events. Nu voor het eerst in Jeugdclub ’t Verzet.

Zaterdag 19/08: Soundsystem Night

DUB-UP HIFI is een nieuw soundsystem concept met reeds een aantal ervaren reggae dub artiesten als Operator Dubgrow en  Jah Frequency aan boord. Samen met Little Lion MC staan ze deze zomer op Reggaebus. Dub-Up Hifi nodigt uit: UNLISTED FANATIC & DE JEUGDZONDE CREW

De avond wordt gehost door LITTLE LION MC

Terug
ZAAL 'T VERZET in 360°
Volledige grootte
Word lid
Word lid
Verzetter van de maand Bubu
Verzetter van de maand Bubu
© Jeugdclub 't Verzet 2018 | Sitemap