Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Nieuws

Van de pot met Jeugdclub ’t Verzet!27/12/2017

Je hebt ze misschien al zien hangen op het toilet in je favoriete café of in een openbaar gebouw in Knokke-Heist, de affiches van Jeugdclub ’t Verzet met het opschrift...

Lees meer

Zaalkalender

Jeugdclub 't Verzet
Andere

Nieuws

Big Up!: Reggae, dancehall & dub in Jeugdclub ‘t Verzet
8 juli 2017

Deze zomer zorgt Big Up! met twee edities (29/07 & 19/08) voor tropische temperaturen in Jeugdclub ’t Verzet. Big Up! is een gratis reggae-dancehall-dub evenement vol positieve vibes en tropische beats. Verder kan je er genieten van een Cannabiertje (het eerste Vlaamse kemp-bier) of een Sex-on-the-Reggae cocktail.

Zaterdag 29/07: Fluo Dancehall Party

Jeugdclub ’t Verzet voorziet speciaal voor deze eerste editie blacklight guns en fluo verf. Wie in het wit of in fluo kleren komt, zal dus extra opvallen!

BOMB-A-SOUND CREW aka Selectors Stubborn, Jazz en Mr. Deeds uit Gent staan ondertussen voor de derde jaar op rij op de affiche van Reggae Geel.  Zij brengen uplifting reggae, rub-a-dub en oldschool dancehall.

GIO kan niet ontbreken op Big Up! Een dancehall feestje in Knokke-Heist zonder deze lokale held is not done! Laat je omverblazen door de beste reggae-dancehall nummers van nu en lang geleden.

RAGGAMUFFIN WHITEMAN stond op Dour Festival, was lang resident in Club Decadance Gent en is dit jaar ook te horen op het nieuwe festival Bomboclat in Zeebrugge. Deze ervaren urban dancehall duizendpoot vind je zowel op grote festivals als op kleinere underground events. Nu voor het eerst in Jeugdclub ’t Verzet.

Zaterdag 19/08: Soundsystem Night

DUB-UP HIFI is een nieuw soundsystem concept met reeds een aantal ervaren reggae dub artiesten als Operator Dubgrow en  Jah Frequency aan boord. Samen met Little Lion MC staan ze deze zomer op Reggaebus. Dub-Up Hifi nodigt uit: UNLISTED FANATIC & DE JEUGDZONDE CREW

De avond wordt gehost door LITTLE LION MC

Terug
ZAAL 'T VERZET in 360°
Volledige grootte
Verzetter van de Maand!
Verzetter van de Maand!
© Jeugdclub 't Verzet 2018 | Sitemap