Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Nieuws

Nieuw skatepark Duinenwater aan Jeugdclub 't Verzet02/10/2018

Op vrijdagavond 21 september 2018 opende het gemeentebestuur het gloednieuwe skatepark recht voor het terras van Jeugdclub 't Verzet in Duinenwater. Uniek is de manier waarop het hele ontwerp tot stand kwam. Om tot een skate-concept te komen dat volledig aansluit bij de wensen van onze plaatselijke skaters en bladers, deed het gemeentebestuur beroep op een werkgroepje dat tot...

Lees meer

Zaalkalender

Jeugdclub 't Verzet
Andere

Nieuws

Jeugdclub 't Verzet viert vijf jaar Duinenwater.
15 september 2017

Sinds september 2012 is Jeugdclub ’t Verzet gevestigd op de site Duinenwater. Het nieuwe jeugdcentrum op de as tussen Heist en Knokke is ondertussen uitgegroeid tot een nieuwe hot spot voor jongeren, om uit te gaan, om live muziek te beleven, om creatief bezig te zijn,... Jeugdclub ’t Verzet viert zijn vijfjarig bestaan op Duinenwater daarom graag met een heus feestweekend.

Vrijdagavond kiest het publiek vanaf 22:00 zelf de muziek tijdens de ZAPPparty. De dj stelt via een projectie twee liedjes voor. De bezoekers kunnen hun favoriet nummer zelf kiezen.

Zaterdag staat, met Verzet On Stage XL, volledig in het teken van lokaal talent uit Knokke-Heist. De jeugdclub is een plaats voor alle jongeren waar men welkom is om te chillen, vrienden te ontmoeten, muziek te beluisteren maar ook een plaats om muziek te spelen! In het gebouw zijn er drie repetitieruimtes exclusief beschikbaar voor Kneistse bands. Marcia & Gauthier, Pitch Mode Activated, Bearfeet, Black Mass Minstrel en Robert brengen vanaf 20:00 het beste van zichzelf. Kom op tijd want om 19:00 is het Happy Hour!

Na een avondje stappen kan een heerlijke pannenkoek of wafel deugd doen. Kom zondagmiddag vanaf 14:00 zeker langs tijdens Vette Zondag. Maak ook kennis met CURB, het urban arts project van 't Verzet. CURB spreekt je creatieve hersendeel aan en stimuleert artistieke uitspattingen. Op zondag kan je, zelfs met een kater, een 'upcycled kaarsenhouder' maken: eenvoudig, snel en gezellige verlichting voor je kamer of kot. Kom mee 'upcyclen' om 15:00 in 't Verzet. Wij voorzien alle materiaal.

Praktische informatie:

  • Jeugdclub ’t Verzet, Duinenwater 45, 8300 Knokke-Heist.
  • 6 – 7 – 8 oktober 2017
  • GRATIS toegang
  • Facebook event:
  • info@jeugdclubtverzet.be
  • Telefoon: 050/69.13.20
Terug
ZAAL 'T VERZET in 360°
Volledige grootte
Word lid
Word lid
Verzetter van de maand Aaron
Verzetter van de maand Aaron
© Jeugdclub 't Verzet 2018 | Sitemap