Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Interesse om ook onze club open te houden en deel uit te maken van ons TopTappersTeam? Neem dan asap contact op!Openingsuren jeugdcafé

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

Gesloten
Gesloten
16.00 - 22.00
16.00 - 22.00
16.00 - 01.00
16.00 - 01.00
16.00 - 22.00

Nieuws

(C)Urban Festival 3, 4 en 5 mei 201903/05/2019

Een weekend vol hot urban stuff op de site van Duinenwater.
(C)Urban Festival is een festival waar het ‘doen’ centraal staat!

3D printen, Free Running, Graffitimotion, Yoga Class, Smootie Bowls maken,  dat kan je allemaal komen doen tijdens het weekend van 3, 4 en 5 mei in en rond de Jeugdclub.

Lees meer

Zaalkalender

Jeugdclub 't Verzet
Andere

Nieuws

Van de pot met Jeugdclub ’t Verzet!
27 december 2017

Je hebt ze misschien al zien hangen op het toilet in je favoriete café of in een openbaar gebouw in Knokke-Heist, de affiches van Jeugdclub ’t Verzet met het opschrift ‘Stop met zeiken, help een handje.’ en ‘Stop het zwaaien met je flapper word TopTapper.’ Iedereen zit wel eens graag op het toilet, maar aan een zittend gat, heeft niemand wat! Ook jij niet!

Als TopTapper ben je tijdens zelf gekozen ‘shifts’ gastheer of –vrouw van de instuif en bar. ‘TopTapper’ worden in Jeugdclub ’t Verzet gaat gepaard met veel contact met leeftijdsgenoten, exclusieve tappersactiviteiten, een leuke crew T-shirt, de mogelijkheid om vorming te volgen rond een zelfgekozen thema en vooral veel ‘leute’ en kameraadschap!

Hou je van nog meer actie, dan kan je ook kiezen om deel uit te maken van de ‘Vrijzetters’. Als all round vrijwilliger kan je jouw talenten inzetten om samen een optreden of ladies night te organiseren, evenementenfotograaf te worden of een artistiek atelier op touw te zetten met ons project CURB. 

Interesse? Twijfel niet langer, kom van die pot af, spreek iemand aan achter de bar van Jeugdclub ’t Verzet of stuur een mailtje via onze Facebookpagina of naar info@jeugdclubtverzet.be

Wat is Jeugdclub ’t Verzet?

Sinds september 2012 is Jeugdclub ’t Verzet gevestigd op de site Duinenwater. Het nieuwe jeugdcentrum op de as tussen Heist en Knokke is ondertussen uitgegroeid tot een nieuwe hot spot voor jongeren om uit te gaan, te chillen, vrienden te ontmoeten, om live muziek te beleven, om creatief bezig te zijn,... ’t Verzet wil vooral een vrije plaats zijn voor jongeren en door jongeren waar je je thuis voelt en vrienden kan maken.

Terug
ZAAL 'T VERZET in 360°
Volledige grootte
Word lid
Word lid
© Jeugdclub 't Verzet 2019 | Sitemap